Naše značky

Sme hrdí na to, že v českých a slovenských domácnostiach patria naše značky medzi tie tradične najobľúbenejšie. Veď kto by odolal delikátnej chuti Kráľa Syrov, lahodnej Lučiny alebo sladkému pokušeniu vanilkového Pribináčka?

Naše značky

Naše značky nevyrábame pod jednou strechou, v každej z nich sa odráža jedinečný charakter oblasti, z ktorej pochádza - Sedlčanský a Lučina sa pripravujú výhradne zo surovín zo Sedlčan a blízkeho okolia, v závode v Přibyslavi kraľujú Kráľ Syrov a Pribináček s kusom krásy čistej vysočinskej prírody v každom balení a Apetito dodávame z malebného Hodonína na juhu Moravy. Liptovský Mikuláš na Slovensku sa potom môže pýšiť výrobou syrových delikates s označením Liptov. Výrobky obľúbených značiek dodávame aj v špeciálnom gastro-food service balení (tzn. balenie pripravené pre potreby gastronomického trhu).

Značky vo svete

V krajinách po celom svete ponúkame len prvotriedne výrobky zodpovedajúce dôkladnej znalosti daného trhu, chutí a návykov, či už v Európe, v Amerike, v Ázii alebo v Oceánii. Postupy našej výroby si starostlivo strážime, iba tak sme schopní ponúknuť tú skutočne najvyššiu kvalitu.

Viac o značkách